COVID-19 забрав життя медсестри з Тернопільщини: родичам виплатять грошову компенсацію

22.05.2021 15:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Коронавірус забрав життя 38-річної медпрацівниці Збаразької лікарні. Родичам померлої виплатять грошову компенсацію.

Як зазначає начальник управління Держпраці в Тернопільській області Віталій Мариновський, було встановлено, що жінка інфікувалася під час виконання свої професійних обов’язків.

«Нещодавно комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці у Тернопільській області визнала нещасний випадок, який стався з молодшою медичною сестрою Збаразької міської лікарні пов’язаним із виробництвом», - повідомляє Віталій Мариновський.

Нагадаємо, що в Україні діє фонд боротьби з коронавірусом, де закладені гроші на виплати допомоги сім’ям лікарів, які загинули від COVID-19. Розмір виплати залежатиме від того, чи заразився медик безпосередньо протидіючи коронавірусу, чи за інших обставин. Зокрема виплати становлять: 1 млн 576 тисяч грн для родин медичних працівників у разі їхньої загибелі від коронавірусу, на який вони захворіли під час виконання професійних обов’язків; 210 тисяч грн для родин медиків, якщо вони захворіли та померли не під час роботи з хворими на COVID-19; 210 тисяч грн також виплачуватимуть у разі отримання інвалідності внаслідок захворювання медика на коронавірусну інфекцію.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі