«Люди за референдум, «Батьківщина» — з людьми!»

21.05.2021 14:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

У суботу, 22 травня, під Києвом зберуться 17 тисяч українців. Вони сформують ініціативну групу, що збиратиме підписи за проведення всеукраїнського референдуму на захист землі, за який виступає 77% громадян.

Про це під час виступу з трибуни парламенту заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Всіма соціальними й економічними рішеннями, які ухвалюються в останні роки, українців «виштовхують» із власної землі. Сотнями тисяч вони виїжджають з України не тому, що не люблять свою Батьківщину, а тому, що для них створені неможливі для життя й роботи умови. А тепер ще й проштовхуються закони про продаж сільськогосподарської землі», — обурилася Юлія Тимошенко.

Так званий ринок землі, який відкриється з 1 липня цього року, лідерка «Батьківщини» назвала божевіллям, адже йдеться про розпродаж 72% території України.

«22 травня о 12 годині за 30 кілометрів від Києва зберуться разом майже всі аграрні асоціації, профспілки, представники промисловців і підприємців, щоб провести збори великої ініціативної групи, яка нараховує понад 17 тисяч осіб. Разом із ними наша команда готова розпочати всеукраїнський референдум проти продажу сільськогосподарської землі», — повідомила Юлія Тимошенко.

На її переконання, вдалий світовий досвід вільного ринку землі визначає привілеї лише для власних фермерів, а не продаж землі іноземцям, як це передбачено в ухвалених владною командою законах.

«Соціологічні опитування показують, що 77 відсотків людей хочуть взяти участь у референдумі. Ми — з людьми! Ми — за Україну і за те, щоб українці були господарями на своїй землі!» — заявила Юлія Тимошенко.

Роман ЗАДОРОЖНИЙ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі