Тернопільщина отримала 13 автомобілів екстерної медичної допомоги

19.05.2021 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Станціям швидкої допомоги Тернопільщини передали ключі від 13 сучасних автомобілів Їх вартість близько 29 млн грн. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Серед переданих автомобілів екстреної медичної допомоги, 5 - обладнані апаратом штучної вентиляції легень.

«Ці автомобілі ми передаємо Тернопільській, Бережанській, Кременецькій, Теребовлянській та Чортківській станціям Е(Ш)МД для надання медичної допомоги важкохворим пацієнтам та їх транспортування на далекі відстані. А 8 спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги на базі CITROEN JUMPER типу В передаються підстанціям № 2, № 3 Тернопільської станції Е(Ш)МД, Зборівській, Шумській, Збаразькій та Борщівській підстанціям, а також пунктам постійного базування бригад Е(Ш)МД міста Хоростків та смт Березовиця», - розповів директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус.

Додамо, що на базі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф є 127 автомобілів типу В та 9 автомобілів типу С, в тому числі: 60 автомобілів з терміном експлуатації до 5 років; 38 автомобілів з терміном експлуатації від 5 до 10 років; 38 автомобілів з терміном експлуатації понад 10 років.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews