Підприємці можуть отримати відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків

13.05.2021 09:43   Джерело: Тернопільська ОДА
Опубліковано : Оксана Горобець

В Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося чергове  засідання комісії з розгляду реєстрів погодження позичальників, які можуть претендувати на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, відповідно до діючого Порядку, що працює на території області.

Під час засідання прийнято позитивне рішення - надати часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків з обласного бюджету одному позичальнику – фермерському господарству «Скочеляс».

«Це вже 14-те підприємство області, яке успішно скористалось можливостями Програми часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитом. Адже наше спільне завдання – підтримувати підприємців у цей нелегкий час», - наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем'янчук.

Нагадаємо, Комісія є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який утворюється головою обласної державної адміністрації. Процедура розгляду реєстрів погодження позичальників визначена Порядком використання коштів, передбачених обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2023 роки, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська ОДА