«Значки – це можливість більше дізнатися про історію краю», – Михайло Тимошик

08.05.2021 10:43   Джерело: gazeta.te.ua
Опубліковано : Оксана Горобець

Краєзнавець та фалерист Михайло Тимошик не лише вивчає історію Тернопільщини, але й шукає нові факти про наш край, щоб передати їх майбутньому поколінню.

null
«Я вивчаю культуру нашого краю, аби домогтися історичної справедливості. Щоб забуті чи приховані події, які мають національне значення, згадали та передали інформацію про них майбутнім поколінням. Я намагаюся зібрати факти та показати нашу багату культуру та історію», – розповідає Михайло Морозенкович.

За словами краєзнавця, вивчати історію та культуру, знаходити приховану чи упущену інформацію, допомагають значки та медалі.

«Значки – це можливість більше дізнатися про історію краю та залишити підтвердження її реальності. Знайдені мною значки я очистив та впорядкував. Вони мають різне спрямування. Найчастіше трапляються екземпляри, пов’язані з геральдикою, певними подіями і датами, а також військові, подарункові і спортивні відзнаки», – розповідає колекціонер.

Колекція значків та медалей Михайла Тимошика містить більше двох тисяч експонатів, усі вони про Тернопільщину. Свої надбання краєзнавець описав у довідково-енциклопедичних каталогах фалеристики, за що його неодноразово було відзначено нагородами у галузі культури.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: gazeta.te.ua