Відновлять роботи з будівництва приймально-діагностичного відділення в Бережанській лікарні

27.04.2021 07:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Незавершене будівництво приймально-діагностичного відділення Бережанської центральної лікарні -  проблема, яка турбує багатьох мешканців громади. Тому команда Чайківського «За майбутнє» взяла на себе зобов’язання, докласти максимум зусиль, щоб об’єкт таки добудували.

- Є сьогодні складність - немає усіх коштів на даний момент. Є кошти, які виділили з обласного, місцевого бюджету, але цих коштів замало. Я думаю, мені вдасться ці кошти дошукатися, спільно з обласною радою, депутатами і в Бережанах приймальне відділення вже буде працювати у вересні, - говорить Іван Чайківський, народний депутат України  («За майбутнє»)

Виділені, з бюджетів Тернопільської обласної ради та місцевої громади, кошти дають можливість продовжити будівництво відділення.

- Наша фракція виступила з пропозицією, щоб виділити кошти з обласного бюджету  на співфінансування, щоб завершити будівництво приймального відділення, адже в час пандемії дуже велику увагу потрібно приділяти медичному обслуговуванню, люди мають бачити, що влада турбується про них і хоче зробити якісні, комфортні умови, - наголосив Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради ( команда Чайківського «За майбутнє»)

Медик, депутатка Тернопільської обласної ради та представниця команди Чайківського Наталія Онишків – одна із тих, хто всіма силами бореться, аби нове відділення Бережанської лікарні таки змогло відкрити двері для пацієнтів.

- Про добудову приймально-діагностичного відділення ми говорили вже неодноразово і тішить та думка, що є розуміння усіх гілок влади важливості цього проекту. Як медик, хочу зазначити, що це полегшить маршрут пацієнта, пришвидшить діагностичні обстеження і тому ми швидше зможемо надати якісну і медичну допомогу пацієнту, - розповіла Наталія Онишків, зав. неврологічного відділення лікарні, депутатка Тернопільської облради.

Нагадаємо, що минулого року держава виділила кошти на цей об‘єкт, проте роботи розпочались із запізненням і кошти не встигли освоїти.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі