9 непомітних для вас речей, на які чоловіки звертають увагу

02.04.2021 23:13   Джерело: Кава з молоком
Опубліковано : Новини Тернопілля

З часом відносини переходять у формат, коли партнерам стає настільки комфортно разом, що вони перестають звертати увагу на свої звички та особливості поведінки. Вони вважають, що їх любов є настільки щирою і відкритою, що вони цілком можуть бути самими собою.

Вам комфортно поруч з коханою людиною? Це чудово, однак не варто забувати ось про що: нехай ви більше і не звертаєте на свою поведінку і звички стільки ж уваги, як раніше, чоловік діє по-іншому. Якщо він любить вас, значить помічає все.

Ось кілька прикладів речей, на що чоловік звертає увагу, а ви — вже ні:

Те, скільки ви їсте

Якщо ваші стосунки стабільні, ви вже не приховуєте звички в їжі та не вдаєте, що харчуєтеся одним листям салату. Ви їсте те, що хочеться і скільки хочеться. Звичайно ж, у вас є певний корисний раціон, але ви на ньому не зациклюєтесь.

Чоловіки обожнюють, коли у дівчат відмінний апетит. Завдяки цьому вони не комплексують через те, скільки і як їдять самі.

Скільки часу ви витрачаєте на макіяж

Для вас ранковий макіяж може бути просто щоденною рутиною. Однак ваш чоловік звертає увагу на цей процес.

Часто, спостерігаючи за вами, він отримує інформацію про те, до якого дня ви готуєтеся. Ваш макіяж виражає те, що ви відчуваєте сьогодні.

Колір, якому ви віддаєте перевагу в одязі

Одягаючись вранці, ви навіть не замислюєтеся про те, якого кольору одяг на вас. А він помічає цю деталь, тому що вважає, що кольори, яким ви віддаєте перевагу, відображають ваш настрій.

Хобі, які приносять вам радість

Він обожнює спостерігати за тим, як горять ваші очі, коли ви займаєтеся улюбленою справою. Це може бути йога, пробіжка, спів, або малювання… Коли він знає, що приносить вам стільки радості, буде тільки сприяти тому, щоб ви займалися улюбленою справою як можна частіше.

Ваша усмішка

Який чоловік не зверне уваги на усмішку на обличчі коханої жінки? Ви навіть не здогадуєтесь про те, на що здатна ваша усмішка.

Вираз обличчя

Ви вже не звертаєте уваги на те, які емоції відбиваються на обличчі у відповідь на ту або іншу ситуацію. А він миттєво розуміє, що ви сердитесь, роздратовані або намагаєтеся схитрувати. Він може з точністю визначити, що в якийсь момент ви щиро зацікавлені або вдаєте.

Ваші дивацтва

Він обожнює ваші дивні речі, які ви сприймаєте, як частину себе. Але саме вони роблять вас особливою. І ці дрібниці ще більше розпалюють почуття, які партнер відчуває до вас.

Речі, які вас турбують

Він не хоче, щоб ви турбувалися, і завжди намагається захистити вас від неприємностей. Саме тому він оминає всі ті речі, що приносять тривогу у ваше життя.

Речі, які заряджають вас життям

Він розуміє, що якщо ви будете щасливі, то щасливий буде і він. Саме тому ваш чоловік завжди звертає увагу на те, що приносить радість у ваше життя і заряджає енергією.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Кава з молоком