Обранці тернопільських громад опановували інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад

02.04.2021 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори, у результаті яких депутатами вперше стало багато нових представників громад, у яких є потреба дізнатися більше інформації про роботу представницького органу громади та інструменти для ефективної депутатської діяльності.

Щоб допомогти місцевим обранцям якнайкраще виконувати їх функції, регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" організував семінар «Інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад», який відбувся в онлайн-форматі.

Керівниця Тернопільського РО зауважила, що семінар покликаний упорядкувати досвід обранців громад та поєднати його з чинними нормами законодавства. За її словами, загалом Програма робить чимало для зміцнення спроможності громад за допомогою консультацій та заходів, а тому є ключовим партнером для громад. 

Під час депутатів місцевих рад ознайомили із механізмами реалізації повноважень депутатів місцевих рад, способами взаємодії депутата з виборцями, процедурними аспектами діяльності ради, зокрема статусом, правами та обов’язками депутата місцевої ради, регламентом місцевих рад та робота в постійних комісіях, а також роботою з виборцями та звітуванням депутатів місцевих рад. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews