Відомі готелі у Тернополі не підтвердили «зірковість»

25.03.2021 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Готелю «Галичина» та «Тернопіль» відмовили надати категорію «три зірки». Таке рішення прийняли під час першого засідання Комісії з категоризації готелів та закладів розміщення.

«По кожному готелю експерти орієнтувались на інформацію від органів сертифікації. Звертали увагу на технічний стан готелю, доступність для осіб з інвалідністю, сервіс, протипожежні заходи, безпечність для туристів та на масові відгуки туристів на статусних платформах бронювання, адже враження мандрівників насамперед формують репутацію закладу. Зараз Законом не передбачений особистий огляд готелів членами Комісії», - зазначила очільниця ДАРТ Мар’яна Олеськів.

Заявки тернопільських готелів повернули на доопрацювання. Впродовж 14 днів після отримання офіційного звернення ДАРТ органи сертифікації повинні будуть надіслати документи, яких не вистачає, для повторного розгляду Комісії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі