Тимошенко на чолі уряду впорається з кризою і поверне довіру українців до влади, – експертка

12.03.2021 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Тимошенко – єдина, хто може представити ефективну програму уряду, покликану вивести Україну з кризи й посилити довіру громадян до влади.

Таке переконання висловила політична експертка Олександра Решмеділова.

На її думку, перемовини між двома політичними силами щодо можливого прем’єрства Тимошенко ведуться, адже спростування цього оголошено не було.

«Треба домовлятися, щоб переорієнтувати українську політику в бік того, щоб ми не просто робили те, що нам пропонує захід, а орієнтувалися на українську суб’єктність – власні потреби й економіку», – вважає експертка.

За словами Решмеділової, ніхто із політиків, які прагнуть очолити Кабмін, не зможуть показати реальну програму уряду, окрім лідерки «Батьківщини».

«Це може зробити тільки Тимошенко. У якої, до речі, є не тільки вона сама, а ще серйозна команда. А це професійні кадри, які можуть бути розставлені в ключові міністерства, і це може врятувати ситуацію в більш широкому сенсі», – зазначила експертка.

Аналізуючи ситуацію, вона припускає, що Зеленський наразі вагається щодо кандидатури лідерки «Батьківщини», тому що не певен, «чи зможе втримати ситуацію в своїх руках, чи його переграють».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі