З перейменуванням головного стадіону у Тернополі виник скандал. Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон засудив рішення депутати міськради.
Ситуацію прокоментував речник МЗС Олег Ніколенко
Перегляньте також:
- «Ми створені, щоб бути разом з тобою!» CHEEV 12 жовтня у Тернополі з особливим концертом
- Тарифи на централізоване теплопостачання та гаряче водопостачання для населення у Тернополі не змінюються
«Збереження національної пам’яті українського народу залишається одним з пріоритетів державної політики України. Дискусії у цій сфері мають проходити на рівні істориків. Натомість дипломатам слід працювати над зміцненням відносин дружби і взаємної поваги між народами, а не навпаки», – зазначив речник МЗС Олег Ніколенко.
Додамо, що 5 березня сесією Тернопільської міської ради прийнято рішення про присвоєння назви міському стадіону «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича».