ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вкладе понад 350 мільйонів в молочну галузь у 2021 році

10.03.2021 07:43   Джерело: bspravy.org.ua
Опубліковано : Оксана Горобець

07.03.2021 року на молочних потужностях підприємства пройшла моніторингова місія із партнерами ПРАТ “Тернопільський молочний завод” торгової марки “Молокія”, в ході якої відбулася підготовка до підтвердження сертифікатів якості Євросоюзу молочної продукції ТМ “МОЛОКІЯ”. Основною вимогою для сертифікації продукції переробника молока Євросоюзом –  наявність Європейських сертифікатів якості у виробника (постачальника продукції), та відповідність його цим високим стандартам. Наше підприємство відповідає цим вимогам. Вже понад три роки, як наша молочна продукція одержала Європейські сертифікати якості та постійно підтримує якість продукції. Сьогодні продажні потужності нашого підприємства становлять 117 тонн молока в день. Молочний комплекс в с. Пилява вийшов на норму понад 40 тонн в день. Левову частку закуповують саме наші партнери ТМ “Молокія” – понад 85 відсотків від всієї продукції.

Розробляючи стратегію розвитку ТзОВ “Бучачагрохлібпром”, ми передбачили вкласти вже цього року в розвиток молочної галузі нашого підприємства понад 350 мільйонів гривень. Це буде вагомий внесок не лише в розвиток нашого бізнесу, але й відкриття нових робочих місць, надходження місцеві бюджети, розвиток інфраструктури. Оскільки ми дотримуватися політики відкритості та повної легалізації, вимагаємо від своїх партнерів цього ж. Тому працюємо виключно із суб’єктами господарювання які чесно сплачують усі податки та легально влаштовують працівників, чим заохочуємо надходження коштів у бюджети від супутніх галузей які будуть залучені під час будівництва.

Петро Гадз Голова наглядової Ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром” 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: bspravy.org.ua  

Коментарі