На Тернопільщині є робота для водіїв різних автотранспортних засобів

03.03.2021 07:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

На ринку праці Тернопільської області є попит на водіїв різних автотранспортних засобів. Саме тому можливість працевлаштування водієм різних автотранспортних засобів із зарплатою до 15800 грн цілком реальна. 

Зараз роботодавці краю мають 69 вакансій: водіїв легкових, вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів, водіїв–інструкторів, інструкторів з індивідуального навчання водінню та ін. 

Потрібні водії, які мають права категорій «В», «С», «E», «Т», «Д»; вміють керувати транспортними засобами за різних дорожніх умов; знають і дотримуються правил дорожнього руху, правил перевезень пасажирів та багажу; вміють забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу.  

За спрямуванням служби зайнятості професію водія автотранспортних засобів категорії «С», «С1» можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Бучацькому професійно-технічному училищі, Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, Чортківському вищому професійному училищі, Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є. Храпливого НУБіП України, Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя; водія тролейбуса (категорії «Т») – в КП «Тернопільелектротранс»; водія автотранспортних засобів категорії «Д» – в КП «Автошкола «Міськавтотранс». Навчання проводиться за груповою формою від 1,5 до 5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії і посвідчення на право водіння.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, або у відділ рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського ОЦЗ (тел. 22-42-01).

Відділ організаційно-інформаційної роботи
та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі