На Тернопільщині відбувся «Єдиний всеукраїнський стрілецький день»

28.02.2021 10:13   Джерело: Тернопільська ОДА
Опубліковано : Оксана Горобець

У рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» резервісти та військовозобов’язані, які входять до організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, вдосконалювали військовий вишкіл. Практичні заняття відбулися на базі навчального центру військової частини, що у селі Біла.

Участь у навчанні взяло близько 150 осіб із районів області, а саме Тернопільського, Збаразького, Гусятинського, Теребовлянського і Підволочиського.

«Одна з важливих функцій територіальної оборони - це виховання військово патріотичного духу громадян. Популяризація військової справи. Адже я впевнений, що кожен із нас, коли буде необхідно, готовий стати на захист нашої держави та своїх домівок. Особливо нині, коли на Сході України тривають військові дії, ми як ніколи повинні бути готовими виконувати основні завдання територіальної оборони», - каже перший заступник голови ОДА Ігор Дем'янчук.

Резервісти та військовозобов’язані підвищували рівень готовності до виконання своїх обов’язків, удосконаливши порядок дій у разі настання воєнних загроз. Заняття проводилися у таких напрямках: виконання практичних стрільб, тактико-спеціальна підготовка, тактична підготовка, тактико-медична та інженерна підготовка. Кожен учасник після закінчення навчань отримав відповідну оцінку.

«Основне завдання сьогоднішнього заходу — це довести до свідомості кожного військовозобов'язаного, що вони прибувають сюди для відшліфування навичок, які необхідні для ведення бойових дій. Відтак вони повинні знати свою посаду, підрозділи, в які призначаються та яке завдання повинні виконувати. Тобто, якщо він кулеметник, то він повинен знати який кулемет він має отримати та де його отримати тощо. Від цього знання буде залежати виконання завдань підрозділу», - розповідає командира окремої бригади територіальної оборони ОК «Захід» майор Іван Марченко.

Додамо, що територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий порядок поза зонами бойових дій на всій території України або в окремих її підрозділах.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська ОДА