«Чому у Бучачі немає жодного спортивного майданчика?» - цікавляться місцеві жителі

25.02.2021 09:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

«Чому у Бучачі немає жодного спортивного майданчика» - цікавляться місцеві жителі і звертаються до місцевої влади звернути на це увагу. Це питання на обговорення у фейсбуці у групі «Бучацькі справи» виніс Viktor Senyk:

«...В мене запитання до спільноти міста Бучач до державних працівників ( міської ради ) . Чому в місті Бучач немає жодної спортивної площадки ? Штучного футбольного поля ? ( Гімназія не враховується там вже перекладини і все решту таке вироблене що дальше тільки на металобрухт і це територія Гімназії ) (штучне поле в районі басейна не враховується оскільки воно приватне ) . Інфраструктури для того щоб молодь розвивалась немає . В спортивному напрямку . Я не говорю за спортивну школу і все решту . Чому ? Тільки не пишіть що не потрібно робити бо хулігани зруйнують . І прохання наведіть порядок на гімназії із перекладинами , брусами. Зробіть нарешті площадку на якій люди зможуть займатися замініть паркан . Дякую за увагу», - пише Viktor Senyk.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews