Дозволити користуватися місцевим паркінгом просять мешканці КМ «Кленовий Гай» у Тернополі

21.02.2021 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

«Надання права користування існуючим паркингом мешканцям КМ «Кленовий Гай», - таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєстрував Андрій Рожков. Зокрема, у тексті петиції йдеться:

«З 2011 року за вимогою мешканців котеджного містечка "Кленовий Гай" облаштован та експлуатується паркінг, висаджені дерева для збільшеня зеленої зони на землях міської ради м. Тернопіль.

В користуванні у громади ця ділянка вже більше 10 років. Забетонована по всій площі. Висаджено 15 дерев. Вік 8 років.

В межах генплану м. Тернопіль ця терріторія не визначена, як промислова або під садибну забудову. Зараз є загроза надання цієї земельної ділянки в приватне користування з невідомими нам цілями.

Наша петиція обгрунтована на підставі ст.12,118, 120, 121, 122, 123, 141 Земельного кодексу України.

Просимо розглянути та погодити право на користування шляхом передачі в безоплатне користування громаді КМ «Кленовий Гай» залишаючи право власності за міською радою м. Тернопіль. Графічні матеріали додаються», - зазначає автор.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews