У Тернополі планують облаштувати інфекційну лікарню

16.02.2021 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У Тернополі планують облаштування обласну інфекційну лікарню на базі диспансерно-поліклінічного відділення міської лікарні № 2. Проєкт, вартість якого 70,9 млн грн, представили у Верховній Раді. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Як зазначає голова ОДА Володимир Труш, Тернопільщина – один із тих регіонів, де не має обласної інфекційної лікарні. Тому такий проєкт міг би взяти на себе функції організаційно-методичного центру, та дозволить створити єдину і чітку систему інфекційної служби.

«Наша ідея полягає в тому, щоб розширити потужність цього закладу. Провести реконструкцію диспансерно-поліклінічного відділення № 2 та добудувати другий поверх. Там розгорнути десятки ліжок. Це дозволить нам надавати медичну допомогу по інфекційних хворобах на третинному рівні», - додав Володимир Труш.

У відділенні передбачено одно- та двобоксовані палати, вентиляційна система, підведення кисню до кожного ліжка, відповідне діагностичне і реанімаційне обладнання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews