Віктор Павлік присвятив пісню померлому сину (Відео)

16.02.2021 12:13   Джерело: Терноград
Опубліковано : Новини Тернопілля

Відомий співак з Тернопільщини заспівав про свого померлого сина. Композицію виконавець назвав «Мій Янгол».

Понад пів року тому (а саме, 7 лютого) Віктор Павлік втратив молодшого сина Павла. В пам’ять про 21-річного юнака виконавиць випустив пісню та кліп «Мій Янгол». Відеоряд Віктор наповнив спільними фотографіями.

Нагадаю, влітку 2020-го рак забрав життя 21-річного Павла Павліка. Хворобу у юнака діагностували ще у 2018-му. Попри довготривале лікування саркома хребців не відступила. Як результат, юнак відмовився від лікування, а останні місяці життя провів у хоспісі.

Христина СЛОТА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терноград  

Коментарі