Мешканці Тернопільщини зможуть продати свої земельні ділянки уже з липня

05.02.2021 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

З першого липня 2021 року власники паїв матимуть право продати свою землю. Ця дата є фактично стартом земельної реформи. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

У перші три роки реформи купувати землю зможуть лише фізичні особи й не більше 100 гектарів в одні руки. Натомість іноземці, до проведення всеукраїнського референдуму, не будуть допущенні до ринку землі.

«Ціна на земельну ділянку буде залежати від попиту і пропозиції Хочу зазначити, що в Тернопільській області нормативно-грошова оцінка 1 га землі становить не менше граничної ціни - 29 тис. грн. Згідно з встановленими обмеженнями парламенту, до 1 січня 2030 року ціна не може бути нижчою», - каже директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Однак, щоб ринок землі запрацював, необхідно ухвалити ще ряд законопроєктів та постанов. для продажу. За цей час землевласники, люди, які отримали ділянки у спадок, мають змогу перевірить наявність усіх необхідних документів. Перевірити усі відомості про земельну ділянку можна на сайті «Публічна кадастрова карта».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі