У Тернополі запрацював диспетчерський пункт «Соціального таксі»

04.02.2021 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Від початку лютого на базі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) запрацював диспетчерський пункт, що координує роботу «Соціального таксі».  

Відтепер жителі Тернопільської громади, котрі пересуваються на інвалідних візках, зможуть скористатися не лише спецтранспортом з підйомником «Соціальне таксі», а й послугами служби супроводу.

Працівники служби супроводу уже пройшли спеціальний інструктаж та готові допомагати людям з інвалідністю під час замовлення послуги «Соціальне таксі». Вони, зокрема, супроводжуватимуть і допомагатимуть жителю громади, що замовив соціальне таксі, під час виходу з власної оселі, у спецтранспорті та під час входу в установу, куди здійснювалося замовлення.

Таким чином, супроводжуючі особи допомагатимуть людині на візку з легкістю дістатися до будь-яких установ соціальної сфери, закладів охорони здоров'я та інших об'єктів інфстраструктури, що розташовані на території м. Тернополя.

Для отримання даної послуги особам з інвалідністю на візках або їхнім законним представникам необхідно попередньо (за один – три дні до) звернутися у Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (вул. Лисенка, 8), або за телефонами: (0352) 23-56-68, 067-4611075.

Додамо, наразі у Тернопільській громаді проживає близько 500 людей з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews