Тернопільські волейболісти перемогли у «Кубку Галичина»

Опубліковано:
1 Лютого, 2021

Упродовж трьох днів, 28-30 січня, у Тернополі проходив турнір з волейболу «Кубок Галичина-2021». Про це зазначають на офіційній facebook-сторінці Федерації волейболу Тернопільщини.

Цьогорічний Кубок проводився за підтримки міського голови Сергія Надала та обласної Федерації волейболу.

Участь у змаганнях взяли 5 чоловічих команд зі Львова, Вінниці, Донеччини та Тернополя.

За результатами ігор переможцем турніру стала тернопільська волейбольна команда «ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО». У фіналі її суперниками стали гравці ВК «МХП ВІННИЦЯ». Тернополяни обіграли їх з рахунком 3:0.

Запис матчу можна переглянути на Facebook-сторінці каналу Тернопіль1.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #волейбол, #змагання, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини