У Тернополі з 1 лютого запрацює «Соціальне таксі» для перевезення осіб з інвалідністю на візках

30.01.2021 08:43   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Оксана Горобець

З 1 лютого Тернопільською міською радою запроваджується нова соціальна послуга з перевезення осіб з інвалідністю на візках - «Соціальне таксі».

Координатором і організатором соціальної послуги визначений Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). На базі Центру працюватиме диспетчерська служба, що регулюватиме роботу «Соціального таксі».

Перевезення осіб з інвалідністю будуть здійснювати два автомобілі, один з яких Благодійного фонду «Карітас», другий – «Інклюзивно-ресурсного центру №1».

За попереднім замовленням спецтранспорт зможе довезти осіб з інваліднстю на візках  до медичних закладів, установ соціальної сфери, інших об'єктів інфраструктури територіальної громади, а також для участі у культурно - масових заходах та громадській діяльності.

Також будуть залучені і направлені міськрайонним центром зайнятості громадяни для надання допомоги з переміщення людей на візках, де відсутні ліфти, інші необхідні пристосування та супроводжуючі особи.

Для отримання даної послуги особою з інвалідністю на візках або їхніми законними представниками необхідно звертатися до Територіального центру попередньо (за один – три дні до терміну її отримання) або за телефонами: (0352) 23-56-68, 067 4611075.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада