«Дозволити перевозити більше пасажирів у громадському транспорті»: депутати Тернопільської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів

29.01.2021 14:12   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Сьогодні, 29 січня, відбулася сесія Тернопільської міської ради. Під час якої депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях.

Як зазначається у листі звернення, через обмеження перевозити пасажирів тільки на сидячих місцях, мешканців не можуть вчасно доїхати до місць навчання або ж до роботи і у зворотному напрямку, особливо з 7.00 до 10. 00 та з 17.00 до 20.00. Також перевізники скаржаться на збитковість роботи.

Відтак депутати запропонували Уряду внести зміни у підпункт 10 пункту 2 Постанови від 09.12.2020 №1236 та викласти його в наступній редакції:

«Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у комунальному транспорті, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння та 50% кількості стоячих пасажирів, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб», - йдеться у зверненні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews