Відомий на Тернопільщині громадсько-політичний діяч став радником голови Тернопільської обласної ради.

22.01.2021 12:13   Джерело: Голос
Опубліковано : Новини Тернопілля

Відомий на Тернопільщині громадсько-політичний діяч Руслан Кулик став радником голови Тернопільської обласної ради.

Розпорядження про це підписав очільник облради Михайло Головко.

– Призначити Кулика Руслана Васильовича  радником голови Тернопільської обласної ради сьомого скликання на громадських засадах на строк повноважень голови обласної ради сьомого скликання, – йдеться в документі.

Руслан Кулик є членом Центрального проводу політичної партії «Республіканська платформа». Має вищу освіту та ступінь магістра з міжнародної економіки.

Навчався у Стокгольмській школі бізнесу Стокгольмського Інституту Міжнародного Бізнесу (Швеція) та Європейській Академії Берліна (Німеччина).

У 2015-2018 роках був радником голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського з питань міжнародного співробітництва та співголовою робочої групи з розробки планів заходів з реалізації Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року.

У 2014-2015 роках – начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Голос  

Коментарі