Скасувати плату за транспортування газу просять тернополяни

15.01.2021 11:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

«Скасування плати за транспортування природнього газу», - таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєстрував Віталій Михно. Зокрема, у тексті петиції йдеться:

«Прошу звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з ВИМОГОЮ скасування плати за транспортування природнього газу населенню, як таку, що суперечить Конституції України.

Крім того підготувати та подати звернення до Генеральної прокуратури та Конституційного Суду України щодо встановлення обставин та посадових осіб, які прийняли таке рішення і притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Підстава: Стаття 13 Конституції України.

«Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією», - зазначає автор.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews