Київстар змінив правила користування інтернетом для всіх тарифів

13.01.2021 20:20   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Як повідомив оператор мобільного зв’язку «Київстар», правила користування інтернетом для всіх тарифів будуть змінені найближчим часом. Уже з дванадцятого числа вони почнуть діяти для абонентів. Якими ж будуть нові правила, і як користувачам послуг тепер отримати додатковий пакет інтернету?

Вже починаючи з сьогоднішнього дня, 12 січня 2021 року, всі абоненти-фізичні особи, незалежно від того, чи вони обслуговуються на підставі контрактних тарифних планів або ж передоплати, отримають право на користування звичайним пакетом послуг за єдиними умовами.

Раніше для абонентів Київстар в нашій країні діяло правило, згідно з яким додаткові пакети мобільного інтернету надавалися при вичерпанні звичайного пакета гігабайтів в рамках вашого тарифного плану. Всього можна було замовити до десяти пакетів по сто мегабайт кожен протягом двадцяти чотирьох годин, однак у різних тарифах були винятки.

Читайте також

Вчені пояснили, чому відеоконференції втомлюють більше, ніж особисті зустрічі

Тепер цих винятків більше не буде, і цей принцип почне діяти у всіх тарифних планах контракту і передоплати без виключення. Ознайомитися з детальними умовами ви можете на офіційному сайті компанії «Київстар». Також, в разі, якщо такого пакета послуг вам буде з якоїсь причини недостатньо, ви можете замовити спеціальну додаткову послугу «День онлайн», в рамках якої надається один або чотири гігабайти інтернету в день. Дана послуга зацікавить в першу чергу тих, хто активно користується інтернетом і хоче заощадити на ньому, але не може поповнити рахунок негайно, або просто не вистачає пакетних гігабайтів в рамках тарифного плану.

Як ми писали раніше, Київстар спростив процедуру підключення свого найдешевшого тарифу. Оскільки цей тарифний план, «Дзвінки для батьків», є контрактним, то для його підключення раніше необхідно було відвідати офіс «Київстар» для підписання контракту. Тепер це не потрібно. Починаючи з шостого числа і до 24 січня тариф можна буде підключити простим дзвінком за номером 466.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews