Тернопіль на фото 1917 року

10.01.2021 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

В фондах Австрійського державного архіву (Österreichisches Staatsarchiv) часто можна розшукати цікаві фото з минувшини. До вашої уваги світлини з міста Тернополя, які датуються 1917 роком. На фото можна побачити Карла I, імператора Австро-Угорщини, короля Богемії, короля Галичини та Володимирії (1916-1918 роки). Карл І був останнім правителем династії Габсбургів.

21 листопада 1916 року Карл І очолив престол після смерті Франца Йосифа. Новий правитель імперії взяв тоді на себе командування військами, прагнучи заручитись підтримкою угорців.

За правління Карла І Австро-Угорська імперія 19 січня 1918 року визнала незалежність Української Народної Республіки і 27 січня 1918 року уклала разом з іншими членами австро-німецького блоку Берестейський мир. Але Карла І не виконав таємної статті договору про виділення української частини Галичини і Буковини в окремий коронний край у складі імперії, а 4 липня 1918 року взагалі нуліфікував цю таємну угоду.

Тетяна Яцечко-Блаженко

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Джерело фото: bildarchivaustria.atdefault.aspx


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі