Обхід Теребовлі: проєктант провів геологію та геодезію майбутньої дороги

Перші етапи проєктування автошляху в обхід міста Теребовля пройдено: підрядник завершив інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування. Проведено обстеження елементів штучних споруд та отримано містобудівні умови. Стартувало виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Обхід Теребовлі – пострадянський довгобуд, який розпочали у 1987 році. Будівництво було заморожене двічі: у 1991 та 2009 році через відсутність фінансування. Однак, встигли провести важливу підготовку – відвели землю під нову дорогу.

Сьогодні частина дороги М-19 проходить через місто Теребовля. Через інтенсивний рух історична частина цього 900-літнього міста зазнає руйнувань. Громадяни скаржаться на вібрацію, шум та загазованість повітря.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала кошти на виготовлення проєкту будівництва Обходу Теребовлі протягом 2021 року постановою Кабінету Міністрів України №890 від 23 вересня 2020 року. Оголошено тендер на проєктування, договірна ціна виготовлення ПКД становить 6,4 млн грн.

Будівництво Обходу Теребовлі включатиме 19,1 кілометра автошляху технічної категорії Iа і 4 мостових переходів, загальною довжиною 247 м.п.

Відновлення будівництва обходу Теребовлі покращить економічні, екологічні та соціальні показники як міста Теребовля, так і регіону в цілому. Нова дорога розвантажить автошлях М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: САД у Тернопільській області  

Коментарі