Запрошують на презентацію в аналітичний центр «Волинь»

30.12.2020 09:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

Журналістів та усіх бажаючих запрошують на презентації результатів опитування «Студентська молодь Волині буде брати участь у суспільно-політичному житті, якщо з’являться нові лідери», яке було реалізоване в аналітичному центрі «Волинь».

Аналітичний центр «Волинь» факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки провів із 26 листопада до 10 грудня 2020 року опитування серед студентської молоді Волині. Всього було опитано 842 студентів ВНУ імені Лесі Українки.

34% респондентів цікавляться політичними процесами, а 66% опитаних зовсім не цікавляться політикою. Щодо перспектив активної участі у політиці, то 57% зазначили, що будуть брати активну участь у політичному житті, якщо з’являться нові лідери.

Головна мета опитування під назвою «Суспільно-політичні настрої студентської молоді» - виявити специфіку політичної культури та суспільно-політичні настрої студентства за двома основними показниками: виборча культура (участь/неучасть у виборах) та громадсько-політична активність (участь/неучасть у громадсько-політичній діяльності).

Під час презентації будуть оприлюднені дані, чи готова молодь Волині до того, щоб вибори зробити обов’язком, а не правом голосувати, рейтинг і антирейтинг довіри молоді до різних інституцій, як-от: волонтерським організаціям, силовим структурам,  громадським організаціям, релігійним організаціям, профспілкам, масмедіа.

Захід відбудеться 30 грудня, в середу о 12.00, в «Просторі ідей», що на першому поверсі факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки. Адреса: м. Луцьк, вулиця Шопена, 24.

Організатор події: Ярослав Ярош, декан факультету історії, політології та національної безпеки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews