В Бережанській ОТГ шукають старостів сіл

30.12.2020 09:13   Джерело: Тернополяни
Опубліковано : Новини Тернопілля

В Бережанській міській територіальній громаді оголосили конкурс на посаду старост в 9 старостинських округів ОТГ.

Активні, креативні, цілеспрямовані особи, які можуть і хочуть брати активну участь у розвитку сільської місцевості, дбати про добробут і працювати на покращення умов життєдіяльності жителів громади, запрошуються до участі у відборі кандидатів на старост, яких буде рекомендовано Бережанській міській раді для призначення.

Етап 1: Особи, які мають бажання очолити старостинський округ, можуть подавати свої заявки, заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/mKSfnCMsBdkSef8w9 або ж підготувати резюме і подати у Бережанську міську раду (м.Бережани, вул.Банкова, 3).

Етап 2: Найбільш вмотивовані кандидати будуть запрошені на громадські слухання у кожному із старостинських округів, де матимуть змогу виступити перед людьми і запропонувати своє бачення розвитку округу та громади в цілому. Мешканці села матимуть можливість взяти участь в обговоренні кандидатур на посаду старости та зможуть підтримати того чи іншого кандидата.

Етап 3: Відібрана нашою командою і узгоджена із місцевими жителями округу кандидатура на посаду старости буде рекомендована депутатам міської ради для голосування.

Функції старости визначені законодавчо, однак для нас особливо важливими є наступні якості:
1. Місцеве проживання або походження чи досвід роботи в сільській місцевості з можливістю проживання на території старостинського округу після призначення.
2. Володіння навичками роботи із комп'ютером та офісним програмним забезпеченням.
3. Готовність до відряджень та навчання, бажання вдосконалювати свої знання та навички.
4. Забезпечення ефективної комунікації місцевої влади із жителями округу.
5. Ініціативність та організація заходів на території округу.
6. Відкритість та прозорість в роботі.
7. Регулярний звіт перед жителями про результати роботи.
8. Вміння та бажання працювати в команді.

Заявки подавати до 15 січня 2021 року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернополяни