На дорогах Тернопільщини встановили нові вагові комплекси

25.12.2020 11:13   Джерело: Номер один
Автор : Новини Тернопілля

На дорогах області встановили два нових вагових комплекси для зважування великогабаритного транспорту. Їх придбали у рамках програми «Безпека дорожнього руху». Загальна вартість –  500 тис. грн.

– Цьогоріч ми відновили в області понад 160 км доріг. Зокрема автошлях міжнародного значення М-19. Але одне питання – збудувати дорогу, інше – зберегти. Тому правильна експлуатація автошляхів  та дотримання вагових обмежень є надзвичайно важливим питанням. Адже перевантажені фури розбивають наші дороги. У тому числі й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту, – зазначає голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Під час ремонту доріг було зроблено майданчики для встановлення вагових комплексів. Вони є мобільні, тому їх легко переміщати відповідно до розробленого графіка.

– При будівництві дороги М-19 були спроєктовані майданчики для зважування великогабаритного транспорту. Сьогодні на них встановлять вагові комплекси. Також такі ж системи будуть встановлені на дорогах М-12 та на дорогах місцевого значення з високою інтенсивністю транспортного руху. Особливо звертатимуть увагу на автомобілі, які перевозять будівельні матеріали та сільськогосподарську продукцію, – додає Володимир Труш.

Крім того, в області вже працюють три зважувальні комплекси. Два з них — Служби автомобільних доріг. За час роботи було виявлено 433 порушення приблизно на суму 79 тисяч євро. З цих коштів уже сплачено 1 млн. до бюджету.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Номер один  

Коментарі