На Тернопільщині змінили тип та статути ряд освітніх закладів

23.12.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Під час сесії Тернопільської  обласної ради  прийняли рішення щодо трансформації інтернатних закладів.

Згідно з рішенням сесії обласної ради, Новосільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс перейменовано на Новосільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради та Тернопільську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради перейменовано на Тернопільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради.  Також депутати проголосували за перетворення Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання в Бережанський ліцей та затвердження його статуту, перетворення Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради в Збаразький ліцей Тернопільської обласної ради та затвердження його статуту і перетворення Теребовлянського навчально-виховного комплексу в Теребовлянський профільний ліцей та затвердження його статуту.

Як  зазначає  начальниця управління  освіти  і  науки  Ольга Хома,   вже з початку 2021 року ці заклади зможуть повноцінно працювати як ліцеї та надавати якісні освітні послуги.

«Ці ліцеї будуть створювати на базі інтернатних закладів, що мають як відповідні кабінети, так і гуртожитки, де зможуть мешкати діти, чиї домівки віддалені від ліцею на більш ніж 30 км. У таких ліцеях будуть і інклюзивні класи», -  додає  Ольга Хома.

До слова,  на Тернопільщині  триває процес реформування системи інституційного догляду та виховання дітей


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews