У Тернополі відбулися командно-штабні навчання

23.12.2020 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

22 грудня відбулися командно-штабні навчання з керівниками органів управління та сил цивільного захисту з питання виконання завдань під час несприятливих погодних умов у зимовий період. Через карантинні обмеження навчання відбулися у форматі відеоконференції.

«Більшість надзвичайних ситуацій можливо запобігти завдяки вчасному реагуванню. Тому дуже важливо розробити спільний алгоритм дій із запобігання та реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов у зимовий період», - каже перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.

null

Відтак під час командно-штабних навчань розглянули різні алгоритми дій керівника місцевого органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, відпрацювали особливості реагування на надзвичайні ситуації пов’язані з припиненням руху автомобільного транспорту в наслідок екстремальних погодних умов у зимовий період.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews