За інтим із 14-річним підлітком жительку Бережан засудили на три роки

20.12.2020 22:13   Джерело: Реально
Опубліковано : Новини Тернопілля

У Бережанах до трьох років позбавлення волі з дворічним відстроченням засуджена місцева безробітна жителька, яка захотіла інтимної близькості з 14-річним підлітком.

13 вересня 2020 року близько 22 години 00 хвилин, за місцем проживання жінки прийшли у гості, раніше їй знайомий, та підліток, житель с. Вільховець Бережанського району Тернопільської області, з яким вона попередньо знайома не була.

Надалі, жінка запросила їх в одну із кімнат вищевказаної квартири, де вони спільно, в тому числі і підліток з власної ініціативи почали вживати алкогольні напої, що супроводжувалось дружнім спілкуванням на різноманітні загально-побутові теми. В ході такого спілкування хлопцем дізналась від підлітка, що він є учнем однієї із загальноосвітніх шкіл м. Бережани та на даний час навчається в 7 класі, а відтак є юнаком чотирнадцятирічного віку, про це він їй також наголосив під час розмови.

Після вживання спиртних напоїв, 13.09.2020 року, близько 23 години 30 хвилин, в одній із кімнат квартири за місцем свого проживання, жінка залишилась на одинці із хлопцем, в ході чого, між ними розпочалась розмова щодо статевих стосунків між чоловіком та жінкою. В цей час у жінки винник злочинний умисел, спрямований на природні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку з метою задоволення особистої статевої пристрасті, вступила з підлітком за взаємною згодою з останнім у добровільні природні статеві зносини.

Незважаючи на те, що зв'язок був добровільним, про нього дізналися батьки дитини, які і повідомили про розпусницю в поліцію.

Свою провину жінка визнала повністю, щиросердно розкаялася, і обіцяла підлітка до досягнення ним віку сексуальної згоди не спокушати


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Реально