В Іспанії випустили марку, присвячену художнику з Тернопільщини Івану Марчуку

20.12.2020 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

В Іспанії випустили Поштову марку, присвячену геніальному художнику з Тернопільщини Івану Марчуку. Це митець, яикй увійшов до «100 геніїв сучасності» за версією  британської газети «The Daily Telegraph».

Цю марку видали до першої виставки творів Івана Марчука в Іспанії, яку презентували у  листопаді 2020 року. До цієї експозицій увійшло найбільше картин художника, серед усіх його  виставок, які були представлені закордоном, а саме – 184 роботи. Виставку відкрили у мадридському Музеї авангардного мистецтва «La Neomudéjar». 

В рамках експозиції представлено  картини художника.

Іван Марчук народився на Тернопільщині у селі Москалівка Кременецького району в родині  ткача. Після закінчення семирічної школи – навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва імені Івана Труша у відділ декоративного розпису, де здобував освіту з 1951 до 1956 року. Також навчання у відділі кераміки Львівського інституту прикладного мистецтва, закінчив його 1965 року. З 1965 до 1968 року працював у Інституті надтвердих матеріалів НАН України, з 1968 до 1984 років – працював на Київському комбінаті монументально-декоративного мистецтва. З 1984 року присвятив життя творчості. Живе і працює у Києві.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews