У Тернопільському університеті зроблять капітальний ремонт

15.12.2020 11:43   Джерело: Тернополяни
Опубліковано : Оксана Горобець
Капітальний ремонт частини приміщень третього поверху навчального корпусу № 1 ЗУНУ планують провести на вул. Львівській, 11 в м. Тернополі.

Тендер на постачальника посдуг оголосили 27 листопада, а завтра - 15 грудня має визначитися переможець. 

Попередня заявлена вартістьробіт складає - 4 027 161,60 гривень.

За ці гроші планується провести - капітальний ремонт частини приміщень третього поверху навчального корпусу № 1 ЗУНУ на вул. Львівській, 11 в м. Тернополі, 211.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 46009, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Львівська, 11

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 березня 2021 року. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернополяни  

Коментарі