Радник голови МВС Михайло Апостол поцікавився, хто користає з «нічийної» землі

14.12.2020 17:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Галина Кіт

Про цю проблему громадський і політичний діяч написав на власній сторінці у соцмережі.

«Куди зникає українська земля? Ціна питання — 400 тисяч гектарів землі с/г призначення. Якщо перевести це у фінанси, то місцева і державна казна протягом уже 25 років недоотримувала щорічно близько 1,5 млрд. грн. Помножте це на 25 років з початку розпаювання земель с/г призначення.

null

Нагадаю, що в серпні 1995 року Указом Президента України Леонідом Кучмою розпочато розпаювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і кооперативам, у тому числі, створеним на базі радгоспів. Таким чином, було розпайовано майже 28 млн. га між 6.9 колишніх працівників колгоспів і частини радгоспів. Але по різних причинах майже 100 тисяч майбутніх власників не отримали сертифікатів на право мати у власності свою частку землі (був такий термін «право мати право»). До цього часу так і ніхто не з’ясував, чому не знайшлося власника і хто користується цією «нічиєю» землею.

Я декілька років намагався знайти цей корінь зла, але все так заплутано і незрозуміло, що мені не вдалося розплутати цей корупційний клубок.

null

Думаю, цією «загубленою» землею користуються ті, хто придумав цю аферу.

Чи візьметься хтось знайти цю землю і заставити працювати на громаду? Поживемо – побачимо», — зазначив Михайло Апостол.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі