На Тернопіллі реалізовується програма секторальної бюджетної підтримки ЄС

13.12.2020 08:13   Джерело: Тернопільська ОДА
Опубліковано : Оксана Горобець

На Тернопільщині основу економічного потенціалу становить малий та середній бізнес. В умовах реформування територіального устрою держави, формування спроможних об’єднаних територіальних громад, пріоритетним завданням органів влади є створення сприятливого бізнес-клімату та, зокрема, ефективної інфраструктури об’єктів підтримки бізнесу.

Уже понад три роки на Тернопільщині діє регіональний центр підтримки підприємництва. Його основне завдання полягає у наданні безкоштовної інформаційно-консультативної підтримки суб’єктам малого та середнього бізнесу та особам, які мають на меті започаткувати власну справу. На сьогодні надано понад 3000 інформаційно-консультативних послуг. Консультантами надається більш як 60 видів послуг, спектр яких постійно зростає та оновлюється.

В області розробляються нові інструменти для розвитку бізнесу. Спільно з Фондом розвитку підприємництва запроваджено регіональну програму із відшкодування 50% відсоткової ставки за кредитами, що надаються банками - партнерами.

З початку дії програми секторальної бюджетної підтримки ЄС 13 підприємців скористалися такою можливістю та реалізують інвестиційні проєкти на суму 25,5 млн гривень, з обласного бюджету їм компенсовано 2 млн гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська ОДА