На Тернопільщині мобільна група перевіряє медзаклади

09.12.2020 09:43   Джерело: Тернопільська ОДА
Опубліковано : Оксана Горобець

У Тернопільській області мобільна група оцінить готовність медзакладів надавати стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. До складу комісії увійшли представники управління охорони здоров’я, управління капітального будівництва, відділу контролю у соціальній сфері та сфері контролю, управління Держпраці та лікар-анастезіолог.

Сьогодні комісія відвідає медзаклади у Шумському та Кременецькому районах.

«Це будуть, швидше, не перевірки, а допомога. У нас головні лікарі сьогодні виконують функції будівельників, економістів, інженерів. Вони забезпечують лікувальний процес, відповідають за обладнання лікарень. Це велике навантаження. Щоб їм допомогти, ми направлятимемо у заклади фахівців, які зможуть проконсультувати, порадити і одразу на місці допомогти», - зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Відтак комісія звертатиме уваги на: підключення систем подачі кисню до ліжок; проведення превентивних заходів щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем; використання субвенції на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду за рахунок коштів виділених фонду боротьби; додаткового добровільного страхування працівників на випадок інфікування у закладах охорони здоров'я

Нагадаємо, що Тернопільщина отримала другий транш субвенції на забезпечення киснем ліжок, передбачених на COVID-19. Це 23, 8 млн грн. Вони призначені виключно на підведення кисню та закупівлю кисневих концентраторів. Попередня субвенція становила 14,5 млн грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська ОДА