Петриківський дитячий будинок-інтернат стане Центром спеціалізованих послуг

05.12.2020 09:43   Джерело: Тернополяни
Опубліковано : Оксана Горобець
Виник Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат для дітей з інвалідністю у 1967 році. Станом на сьогодні там перебувають 88 підопічних з чотирьох областей України.

Як розповіли у Тернопільській облдержадміністрації, Петриківський будинок-інтернат планують трансформувати, щоб якнайкраще забезпечити потреби вихованців та підготувати їх до дорослого життя.

За запропонованим проєктом, дитячий будинок-інтернат планують перетворити у клієнтноорієнтований Центр спеціалізованих послуг для дорослих осіб з помірною розумовою відсталістю або розладами психіки. Там обіцяють створити гідні умови життя та можливості повернення в громаду.

«Центр має діяти як комунальне некомерційне підприємство соціально-медичного спрямування. Призначення: забезпечення тимчасового та довготривалого перебування повнолітніх дівчат, жінок з помірною розумовою відсталістю та/або розладами психіки; надання комплексу послуг для забезпечення їм гідного значущого життя; створення можливостей для збереження родинних зв'язків, реінтеграції в сім'ю, громаду», - підкреслили у ТОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернополяни