Депутати Тернопільської обласної ради обрали голів комісій

03.12.2020 13:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Сьогодні, 3 грудня, новобрані депутати зібралися на другому засіданні сесії Тернопільської обласної ради. На початку засідання народним обранцям провели тренінг з користування системою «Віче», пультом для голосування та карткою депутата. Згодом, депутати змогли затвердити перелік постійних комісій, їх склад та голів.

Так в Тернопільській обласній раді діятимуть такі комісії:

З питань регламенту, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони та правоохоронними органами. Голова - Олег Сиротюк.

З питань бюджету. Голова - Олег Щиголь.

З питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. Голова - Любомир Білик.

З питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. Голова - Володимир Семерез.

З питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. Голова - Василь Вислоцький.

З питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування. Голова - Петро Гадз.

З питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Голова - Володимир Мисик

З питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. Голова - Василь Хомінець.

З питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства. Голова - Святослав Лебонтов.

З питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей. Голова - Наталія Марків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews