В одній із громад Тернопільщини відкрили поліцейську станцію

27.11.2020 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У селі Трибухівці запрацювала поліцейська станція. До виконання своїх службових обов’язків приступив уже лейтенант поліції Олег Кулик.

Як повідомляє ГУНП, допоки на території Трибухівської ОТГ нестиме службу один дільничний, проте після збільшення громади, ймовірно, обслуговуватиме територію ще один поліцейський.

«Я добре знаю тутешніх людей, знаю їхні проблеми, адже працював тут дільничним офіцером. Проте тепер не доведеться покидати територію громади, адже є всі необхідні умови, аби нести службу на місці, забезпечувати безпеку людей, вчасно реагувати на їхні повідомлення та скарги, проводити профілактичну роботу», - розповідає лейтенант поліції Олег Кулик.

До слова, для відкриття поліцейської станції громада подбала про приміщення, ремонтні роботи, оргтехніку, а поліція забезпечила дільничного новим службовим авто та всім необхідним для ефективної служби.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі