Біатлоністи з Тернополя стали найкращими під час контрольної гонки у Фінляндії

Опубліковано:
24 Листопада, 2020
Напередодні змагань чоловіча та жіноча національні команди України з біатлону провели контрольні старти.

Короткі індивідуальні гонки відбулись у Воукатті, Фінляндія.

Участь у контрольних стартах, окрім українських спортсменів, взяли представники команд Фінляндії, Болгарії та США.

Найкращими в індивідуальних гонках стали представники Тернопільщини – капітани команд Олена Підгрушна та Дмитро Підручний.

Зокрема, під час індивідуальної гонки, жінки долали дистанцію 10 км.

Перемогу здобула Олена Підгрушна з 5 промахами. За нею – Віта Семеренко (2 промахи) і Дар’я Блашко (4 промахи).
Індивідуальна гонка у чоловіків відбулась на дистанції 12 км.

Найкращий результат продемонстрував Дмитро Підручний з 3 неточностями у стрільбі. Другим фінішував Богдан Цимбал (5 помахів), за ним – болгарський біатлоніст Володимир Ілієв (4 промахи).

Нагадаємо, що уже за декілька днів, 28 листопада, у Фінляндії стартує 1 етап Кубка світу з біатлону. Змагання відбудуться у Контіолахті.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #біатлон, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #олена підгрушна, #тернопіль, #тернопільські новини