Жінкам Тернопільщини вручили почесне звання «Мати-героїня»

18.11.2020 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 16 жінкам з Тернопільщини, які виховують п’ять і більше дітей. Посвідчення та нагрудні знаки жінкам вручив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш. Про це повідомляє Тернопільська  обласна державна адміністрація.

«Кожна жінка заслуговує поваги. Особливо це стосується матерів, які виховують п’ять і більше дітей. Тому мені надзвичайно приємно виконати цю почесну місію і вручати відзнаки «Мати- героїня». Це не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. Низько вклоняюсь Вам, дорогі матері, за Вашу любов, турботу та недоспані ночі», - зазначив Володимир Труш.

До слова, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали п'ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Цього року в Україні відзначили 678 таких жінок. А з 2005 по 2019 роки почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 6670 жителькам Тернопільщини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі