У дворах тернопільських багатоповерхівок встановлюють камери відеоспостереження

06.11.2020 09:43   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Оксана Горобець

Прибудинкові території міста облаштовують камерами цілодобового відеоспостереження.

Наразі уже на близько 120-ти прибудинкових територіях встановлені цифрові відеокамери, які підключені до єдиної централізованої системи відеоспостереження у місті. Доступ до онлайн-спостереження та відео з камер мають як правоохоронні органи, так і самі мешканці будинків.

«Реагуючи на звернення тернополян, представники Благодійного фонду «Порядок, Відповідальність, Справедливість» у вересні цього року розпочали реалізовувати у місті програму «Безпечний двір». Щиро дякую їм за таку ініціативу, адже усі ці камери придбані та встановлені без використання бюджетних коштів, - відзначив міський голова Сергій Надал. – Важливо, що відеокамери встановлені саме у тих місцях, де вони найбільш необхідні, і всі ці локації погоджені з мешканцями будинків. Поблизу камер розміщені попереджувальні таблиці: «Двір перебуває під цілодобовим відеонаглядом». Впевнений, що ця програма допоможе зробити наші двори ще безпечнішими».

Нагадаємо, у Тернополі камери відеоспостереження встановлені на місцях з підвищеною небезпекою – це в’їзди-виїзди з міста, перехрестя, кільцеві дороги, а також у місцях масового скупчення громадян. Камери входять до комунальної системи відеоспостереження та підключені до Ситуаційного центру муніципальної інспекції, який тісно співпрацює і координує свої дії у напрямку відеоспостереження з Національною поліцією, Службою безпеки України та управлінням ЖКГ міської ради.

Віднедавна системою відеоспостереження обладнані і усі комунальні заклади дошкільної освіти  Тернополя.

Мешканці багатоповерхівок, котрі бажають, щоб у їхньому дворі встановили цілодобовий відеонагляд, можуть звертатися з письмовим зверненням до новообраних депутатів на їхньому округу, або із заявою у відділ звернень Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 6).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада  

Коментарі