Неформальний шлюб: плюси і мінуси відносин без штампа

04.11.2020 23:13   Джерело: tochka.net
Опубліковано : Новини Тернопілля

Вийти заміж за коханого чоловіка мріють багато жінок. Але що робити, якщо він не хоче узаконювати стосунки? Експерти ток-шоу "Про що мовчать жінки" на СТБ назвали плюси і мінуси відносин без штампа.

Олена живе разом з коханим Валерієм вже більше 6 років. Дівчина не розуміє, в якому статусі їх відносини, адже чоловік не хоче робити пропозицію руки і серця. Валерій сприймає бажання одружитися як каприз. Однак Олена мріє не про білу сукню або про обручку з діамантом, а про визначеність і впевненість.

Психолог Олена Мітіна запевняє, що таке небажання має причину, яку знає лише сам Валерій:

Один партнер не хоче розширювати зону відповідальності, одружившись, тому що йому повинно бути вигідніше та позиція, на яку він йде. Йому повинно бути краще в офіційному шлюбі, ніж у відносинах без штампа. Однак в шлюбі ж є не тільки обов'язки, а й права. За кожним "не хочу" криється причина і страх.

Експерти зазначають, що потрібно прагнути до гармонійних відносин, а не до офіційних шлюбів. Але якщо для вас це дуже важливо і дає емоційну стабільність — ти повинна відверто сказати про це своєму партнеру.

Команда проекту провела опитування серед молодих людей і з'ясувала, що вони думають про плюси і мінуси зареєстрованих шлюбів.

Що приваблює в офіційному шлюбі:

- фінансова стабільність і підтримка один одного,

- продовження роду,

- соціальна безпека дітей,

- здорове сексуальне життя і вірність.

Що лякає в подружньому житті:

- рутина,

- втрата романтики,

- фінансова залежність,

- матеріальні витрати при розлученні.

Старший редактор ELLE Ukraine Наталія Пасічник зізналася, що в шлюбі вже 13 років, проте штамп нічого не змінив у її стосунках.

Ми жили разом два роки, і вирішили одружитися, тому що так прийнято. На нас вплинув соціальний стереотип, а це небезпечна річ. Але ми щасливі в шлюбі вже 13 років. Перш ніж одружитися, варто чесно відповісти на питання: "Навіщо це мені?". Штамп по суті нічого не змінить.

Експерти зазначили, що найголовніше пояснити партнеру, що для вас дуже важливо узаконити стосунки.

- Важливо обговорити з чоловіком формат розпису. Це не обов'язково повинна бути пишне весілля.

- Потрібно відзначити, що визнання батьківства в шлюбі відбувається автоматично. Тоді не доведеться займатися тяганиною з усиновленням народжених в майбутньому дітей.

- Необхідно підкреслити, що шлюб здатний тобі забезпечити емоційну стабільність.

Також варто пам'ятати, що штамп у паспорті не може привнести у ваші стосунки більше любові, взаємоповаги, чесності і вірності, а лише дає тобі більше прав і обов'язків з юридичної точки зору.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: tochka.net  

Коментарі