Представники ВООЗ оцінюють підготовленість медзакладів Тернопільщини до боротьби з COVID-19

29.10.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

На Тернопільщині перебувають представники Державного бюро ВООЗ. Головна мета візиту - оцінка ситуації в області та готовність медичних закладів, що надають допомогу хворим на COVID-19. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Ми бачимо, що лікарі працюють, що всі докладають зусилля, щоб постійно контролювати ситуацію. А ми будемо допомагати, наскільки це від нас залежить», - зазначив національний консультант з питань клінічного менеджменту Державного бюро ВООЗ Юрій Жигарєв.

За словами начальниці управління охорони здоров’я ОДА Ольга Ярмоленко, допоки ситуація контрольована в області, однак складно спрогнозувати, що буде далі.

Представники Державного бюро ВООЗ готові надати інформаційну допомогу та підтримки у сфері захисту. Йдеться про надання медзакладам, які визначені для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом та з підозрою, спеціалізованого медичного обладнання (пульсоксиметри, апарати для ШВЛ, концентратори.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews