Віктор Овчарук очолить Тернопільський перинатальний центр «Мати і дитина»

27.10.2020 20:53   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

Віктор Овчарук очолить некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина». Рішення про його призначення прийняли сьогодні, 27 жовтня, на засіданні конкурсної комісії обласної ради.

До участі у конкурсу на заміщення вакантної посади керівника надійшла одна заявка від Віктора Овчарука. На засіданні конкурсної комісії прийняли рішення допустити його до участі у конкурсі.

Під час засідання комісії Віктор Овчарук представив основні цілі плану реформування підприємства; заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків; пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства та підвищення ефективності його діяльності; пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності центру. Члени комісії підтримали його кандидатуру.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі