Нове обладнання для харчоблоків отримали 44 школи Тернопільщини

27.10.2020 18:30   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

Нове обладнання для харчоблоків отримали 44 заклади загальносередньої освіти Тернопільщини. Кошти на закупівлю владнання виділив Кабінет Міністрів України. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Як зазначає начальниця управління освіти і науки ОДА Ольга Хома, у Тернопільській області обладнання отримають 52 освітні заклади: 51 школа міст обласного значення, районів, ОТГ та 1 заклад обласного підпорядкування. Обладнання різної вартості: є харчоблоки вартістю 30 тис. грн, а є і майже 400 тис. грн.

«Причина різної вартості нового обладнання є простою - кошти виділялися на стандартних принципах співфінансування. Тому місцеві органи додали до державних коштів свої інвестиції.. Зокрема, не менше 30% суми додали міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області. Райони та ОТГ - не менше 10% суми. Відповідно, заявки були подані відповідно до суми, яку могла виділити місцева влада», - прокоментувала Ольга Хома.

Також, як наголосила Ольга Хома, отримані гроші можуть бути спрямовані тільки на придбання та ремонт харчоблоків. Однак ніяк не на ремонт приміщень у шкільних їдалень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews