Тернопільські студенти отримали стипендію Президента та Верховної Ради України

28.10.2020 07:43   Джерело: tntu.edu.ua
Опубліковано : Оксана Горобець

Аж п'ятеро тернопільських студентів стали щасливими стипендіатами Президента України та Верховної Ради України. Усі навчаються у Тернопільському національному університеті ім. І. Пулюя, кожен з яких досяг значних успіхів у навчанні. Вони отримають академічні стипендії Президента України, іменні стипендії Верховної Ради України та академічну стипендію імені М.С. Грушевського.

Відповідні накази опубліковані на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1208 від 9 жовтня 2020 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2020/2021 навчального року» стипендіатами Президента України стали:

  • студентка четвертого курсу факультету економіки та менеджменту Гула Інна Андріївна
  • студентка другого курсу факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Величко Діана Вадимівна
  • студент четвертого курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій Биків Денис Зіновійович

Згідно з наказом МОН № 1231 від 6 жовтня 2020 року «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2020/2021 навчальний рік» відповідну стипендію отримуватиме:

  • студентка четвертого курсу факультету економіки та менеджменту Гой Віта Василівна

За значні успіхи в навчальній і науковій роботі відповідно до наказу МОН № 1229 від 6 жовтня 2020 року «Про призначення академічної стипендії імені М. С. Грушевського на І семестр 2020/2021 навчального року» академічну стипендію імені Михайла Грушевського отримуватиме студентка третього курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій Борис Ірина Ігорівна.

Щиро вітаємо наших студентів з високими досягненнями! Бажаємо успіхів у професійних, наукових та творчих проєктах!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: tntu.edu.ua  

Коментарі